Zamknij

Huczne urodziny "Borowiackiej Tęczy" w Bysławiu ZDJĘCIA

12:21, 12.06.2019 | K.T
Skomentuj
REKLAMA

Przedszkole „Borowiacka Tęcza” obchodziło swoje pierwsze okrągłe urodziny. Na miejscu byli też młodzi dziennikarze „Expressu Bysławskiego”.

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Bysławiu wypełniła się po brzegi. W pierwszych rzędach kolorową ścianę stworzyli sami przedszkolacy ubrani w tematyczne koszulki. Dalej krzesła zajmowali już licznie przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. Przedszkole „Borowiacka Tęcza” zaczęło oficjalnie funkcjonować pod tą nazwą dokładnie 1 czerwca 2014 r. Dzień Dziecka w tym roku obchodzono w bysławskiej placówce wyjątkowo hucznie. Najmłodsi mieli do dyspozycji darmowe dmuchańce, każdy mógł do woli zajadać się przygotowanymi słodkościami. Pierwsze okrągłe urodziny nie mogły odbyć się bez gromkiego „Sto lat” i efektownych tortów.

Oficjalną uroczystość poprowadzili młodzi reporterzy „Expressu Bysławskiego”. To oni na wstępie przeprowadzili relację na żywo z sali gimnastycznej i zadawali kolejne pytania dyrektor przedszkola – Dorocie Hass-Goliszek. Ta w trakcie wywiadu zdradziła m.in. że stworzyła tekst do hymnu przedszkola.

Pełną relację z tego wydarzenia znajdziesz w najnowszym "Tygodniku Tucholskim". Z artykułu dowiesz się m.in. dlaczego życie w przedszkolu kręci się wokół 4 kolorów: brązowego, pomarańczowego, żółtego i zielonego. Poniżej zamieściliśmy bogatą galerię zdjęć.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz